Na Nový rok došlo v Michalovciach k veľkej tragédii, keď prišla o život 46-ročná Erika. Pred malou chvíľou zasiahla mesto na východe Slovenska ďalšia mimoriadne šokujúca správa. V byte na sídlisku boli objavené štyri obete, ktoré mali byť zastrelené!

V utorok došlo podľa informácií portálu Noviny v Michalovciach k ďalšej hroznej udalosti. Približne okolo šiestej hodiny podvečer boli privolané záchranné zložky do jedného z bytov na sídlisku. Polícia v nehnuteľnosti na druhom poschodí našla štyri mŕtve osoby.

Prvotné informácie hovoria o tom, že obeťami je manželský pár a dve deti vo veku 10 a 13 rokov. Všetky osoby boli zastrelené strelnou zbraňou niekedy v obedňajších hodinách. „Nateraz môžeme potvrdiť, že v jednom z michalovských bytov boli nájdené 4 telá bez známok života,“ uviedla košická polícia na sociálnej sieti.

Zároveň dodala, že momentálne sa zisťujú presné okolnosti tragédie a nie je možné poskytnúť bližšie informácie. Susedia v bytovke sú z incidentu zničení, keďže sa malo jednať o bezproblémovú rodinu. Streľbu údajne nikto z okolitých ľudí nezapočul. Nateraz je známa aj informácia, že samotný otec rodiny vlastnil strelnú zbraň v legálnej držbe, no nie je zrejmé, či sa strieľalo z nej, alebo bola použitá neznáma zbraň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk, FB/Polícia SR – Košický kraj │ Foto: Televízia JOJ