Pred necelými deviatimi mesiacmi zarmútila slovenský šport, no aj všetkých fanúšikov a známych, nečakane smutná informácia. Dušan Pašek mladší si vo veku 36 rokov siahol na život. Pre pár dňami došlo v rodine k ďalšej smutnej udalosti, pričom na večný odpočinok odišiel milovaný člen exhokejistovej rodiny.

Smrť Dušana Pašeka otriasla celým Slovenskom a mnohí si nevedia vysvetliť, prečo si 36-ročný exhokejista siahol na život. Jeden z jeho kamarátov sa domnieva, že za všetkým boli finančné problémy, no ide skôr o dohady. Smútok pred deviatimi mesiacmi, keď k tragédii došlo, neskrývali ani jeho bývalé lásky Miriam Kalisová či Barbora Balúchová.

Pred pár dňami mala pritom podľa informácií portálu Šport24 zasiahnuť rodinu Pašekovcov ďalšia smutná správa. Za svojím vnukom a aj synom sa pobrala babka Irma Pašeková. Tá mala s Dušanom veľmi pekný a blízky vzťah, pričom bývalý hokejista pridával na sociálne siete pravidelné spoločné zábery. Pašekova babka mala mať už aj pohreb v Bratislave, ktorého sa zúčastnili len najbližší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sport24.pluska.sk │ Foto: FB/Dušan Pašek, IG/dusanpasek