Známa slovenská herecká legenda prežíva v týchto dňoch náročné a smutné chvíle. Po náročnej chorobe totiž rodinu opustil herečkin brat, ktorý bol zároveň známym architektom. Rovnakým ochorením si pritom musel prejsť aj jej nebohý manžel, ktorého pochovala už v roku 2013. 

Obľúbená divadelná, filmová aj seriálová herečka Božidara Turzonovová (79) je už dnes slovenskou legendou a teší sa popularite ako medzi kolegami, tak aj fanúšikmi či študentami herectva. V súkromnom živote však momentálne prežíva smutné a ťažké chvíle. Naposledy zahviezdila na Plese v opere, kde vyhrala s krásnou róbou všetky ankety.

Ako totiž uviedla Pluska, Turzonovová prišla pred niekoľkými týždňami o svojho brata Christa Turzonova. Ten bol zároveň aj známym a úspešným architektom a jachtárom. Na konte má napríklad aj projekt výstavby liečebného domu Esplanade v Piešťanoch a rovnako sa podieľal na dostavbe Balnea centra.

Herečkin brat mal pritom zomrieť po boji s vážnym rakovinovým ochorením. Smutným osudom herečky je, že s rovnakou chorobou sa pasoval aj jej milovaný nebohý manžel Jozef Adamovič, ktorý skonal v roku 2013 vo veku 74 rokov na zlyhanie srdca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/vladokobielsky, jan_kolenik