Vladimír Dolinay († 38) prišiel o život počas dopravnej nehody pri Komárne, pričom privolaní záchranári už len konštatovali smrť. Boj o život však po niekoľkých dňoch, bohužiaľ, prehrala aj jeho milovaná manželka Zuzana († 34), ktorá podľahla zraneniam v nemocnici.

Dopravná nehoda v Komárne, zapríčinená vodičom, ktorý dostal šmyk a stratil kontrolu nad svojím vozidlom, skončila obrovskou dvojnásobnou tragédiou. Na mieste zahynul štátny tajomník ministerstva kultúry Vladimír Dolinay, ktorý kandidoval za stranu Za ľudí. 38-ročnému mužovi už nebolo pomoci, pričom v aute sa s ním nachádzala aj manželka Zuzana a ich synček Adrian.

Manželka bola s ťažkými zraneniami a v kritickom stave prevezená do nemocnice v Nových Zámkoch, pričom všetci dúfali, že sa z toho dostane aspoň ona. Žiaľ, po pár dňoch dorazila smutná správa. Zraneniam podľa inormácií Plusky podľahla aj Zuzana Dolinayová († 34) a na tragédiu už na sociálnej sieti zareagovala aj Jana Žitňanská. “Zuzka, ďakujem za všetko, veď Ty vieš… Tvoje Carpe diem nám bude hrozne chýbať. Máme Ťa radi…,” napísala.

Po zosnulom manželskom páre tak ostal len 2,5-ročný synček Adrián, ktorý ako jediný po havárií auta prežil. Chlapčeka si manželia adoptovali pred necelými tromi rokmi a vyrastal s nimi prakticky od narodenia. Malý Adrianko tak prišiel o svojich rodičov aj po druhýkrát. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, Facebook/Jana Žitňanská │ Foto: Facebook/Vlado Dolinay