Na cestách v posledných týždňoch dochádza k jednej tragédii za druhou. Len pred pár dňami zahynul smerom na Galantu 18-ročný futbalista Adrián, ktorý sa dostal do protismeru. Vo štvrtok však náhle vyhasol aj život študenta Patrika, ktorý mal len 20 rokov.

Ako pred niekoľkými hodinami informovala trenčianska polícia, na ceste II/507 v Považskej Bystrici v časti Považské Podhradie došlo vo štvrtok k tragickej dopravnej nehode. 20-ročný vodič Škody Octavia prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s nákladným vozidlom Tatra.

Hoci sa záchranné zložky ponáhľali na miesto nehody, mladík zraneniam podľahol, kým spolujazdec bol s ťažkým úrazom prevezený do nemocnice. Dychová skúška vodiča Tatry bola negatívna. Polícia momentálne vyšetruje príčiny a okolnosti nehody.

Ako zistil portál Zregiónu, obeťou sa stal Patrik P., ktorý bol študentom na nitrianskej Univerzite Konštantína Filozofa. Úprimnú sústrasť rodine mladého muža vyjadrili na sociálnej sieti aj študentské domovy UKF. Osoba z blízkeho okolia Patrika prezradila, že išlo o veľmi skromného a milého chlapca. Posledná rozlúčka s nebohým by sa mala konať v pondelok v obci okresu Čadca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  trencin.zoznam.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj, Študentské domovy UKF v Nitre