Na sociálnych sieťach to opäť žilo. O rozruch sa tentokrát postarala hviezda česko-slovenského Instagramu Nela Slováková. Tá sa po poslednej „vojne“ so Zuzanou Strausz Plačkovou pustila do ďalšej „ikony“ šoubiznisového priemyslu, modelky Agáty Hanychovej.

To, že medzi Nelou a Agátou vládne dlhoročné napätie, nie je žiadnym tajomstvom. Obe temperamentné influencerky na adresu tej druhej často nešetrili prízemnými narážkami. Tentokrát si však bývalá hviezda Hotela Paradise nedávala servítku pred ústa a pri otázke o tehotnej modelke nešetrila urážkami.

„Stále sa ma pýtate, čo proti nej mám. V podstate nič,“ začala Slováková a následne sa ukázalo, že proti Hanychovej predsa len niečo asi mať bude. „Pre mňa je Agáta totálne odporný, nezaujímavý, falošný a arogantný človek, a to, bohužiaľ, aj z osobnej skúsenosti, keď som mala tú „česť“ byť vedľa nej. V živote som nezažila arogantnejšieho človeka,“ prskala známa blondínka na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem charakteru tehotnej herečky sa napokon majiteľka neónových plaviek pustila aj do jej osobného života. „Tretie dieťa s tromi chlapmi, ja sa už v tom nevyznám. Strieda ich ako ponožky a pri čísle dvadsať to už podľa mňa prestal národ počítať,“ znejú urážky z Nelinej strany, ktorá sa odvoláva na fakt, že práve Agáta ju mala viackrát ohovárať pred širokou verejnosťou, a to i v čase, keď mala kontroverzná blondínka problémy kvôli predávaniu dezinfekcií a rúšok počas pandémie.

Zdroj/Foto: Instagram/NelaSlovakova,AgataHanychova