So svojimi skladbami dobýva svetové hudobné rebríčky, jej videá na Youtube majú desiatky až stovky miliónov zhliadnutí a na konte má nový album s názvom This is Acting, ktorý vyšiel na konci januára. Reč je o speváčke Sii, ktorá sa na verejnosti objavuje so zahalenou tvárou a najnovšie sa objavila v populárnej video sérii Jamesa Cordena ”Carpool Karaoke”, kde si spolu strihli hity ako Chandelier, Alive či Elastic Heart.

James, uvádzač svojej talk show ”The Late Late Show with James Corden”, je autorom videí šíriacich sa internetom, kde spovedá známe celebrity a ešte si s nimi zaspieva ich najznámejšie hity. Vybral si na to naozaj netradičné miesto, a to priestory svojho auta. Ako spolujazdci mu robili spoločnosť hviezdy ako Justin Bieber, Adele, Stevie Wonder či Chris Martin. V uvoľnenej a priateľskej atmosfére čo to o sebe prezradila aj speváčka Sia.

Pri vystupovaní na verejnosti sa objavuje s parochňou zakrývajúcou jej tvár, aby si udržala aspoň štipku skúkromia. ”Nenosím ju, pokiaľ nie sú nablízku kamery,” vyjadrila sa Sia, ktorá vďaka tomuto kroku môže ísť pokojne nakúpiť do supermarketu bez toho, aby bola prenasledovaná paparazzmi či fanúšikmi. Napriek úspechu a sláve si prešla aj tou horšou stránkou popularity – bola závislá na alkohole a drogách. Našťastie vytriezvela a v roku 2010 odišla do úzadia po vydaní prelomového albumu We Are Born. Venovala sa písaniu textov pre iných spevákov, no napokon si našla spôsob, ako sa vrátiť späť na pódium. ”Rozmýšľala som, čo ešte neexistuje momentálne v pop music? A bola to tajomnosť,” dodala Sia.

Viac z rozhovoru sa dozvieš vo videu. My sme zvedaví, aká celebrita sa v jeho aute objaví nabudúce.

Zdroj: billboard.com, theguardian.com   Foto: gettyimages