Kým len pred pár hodinami obletela celé Slovensko doposiaľ nepotvrdená informácia o tom, že speváčka Daniela Nízlová má po krátkej známosti s hercom Victorom Ibarom čakať prvé spoločné bábätko, bocian by mal údajne priletieť aj do rodiny jedného z najcharizmatickejších umelcov domácej scény!

Srdce úspešného, talentovaného a obľúbeného herca Tomáša Maštalíra (45) patrí už dlhé roky manželke Kristíne, ktorá mu v lete 2019 porodila vytúženú dcérku Emmu. Aktuálne sa však začalo šepkať, že hviezda seriálov Tomáš a Diana, Pán profesor, Klamstvo či Dunaj, k vašim službám, by sa už onedlho mala stať dvojnásobným otcom! “Kristína je v radostnom očakávaní. Emmka bude mať súrodenca,” uviedol pre týždenník Život zdroj blízky dvojici.

Podľa ďalších svedkov má mať hercova manželka už krásne tehotenské bruško, avšak ani jeden z dvojice doposiaľ jedinečnú informáciu nepotvrdil. “Zostaneme verní asi tomu, že čo je súkromné, je súkromné. Je to to naše. Dobre?” povedala týždenníku s milým tónom a úsmevom Kristína. Nie je pritom žiadnym tajomstvom, že Tomáš Maštalír si svoje súkromie úzkostlivo stráži a nefiguruje ani na žiadnej zo sociálnych sietí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivot.pluska.sk | Foto: Instagram/tvnovaofficial, tvmarkizaofficial, brano.deak, adambardy