Andrej sa pripravuje na svoju novú úlohu

Televízia Markíza vysiela od septembra každú nedeľu večer druhú sériu šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá má u divákov skutočne obrovský úspech. Osem známych osobností musí čo najlepšie zvládnuť prevtelenie sa do hudobných hviezd a nielen kostýmom, ale aj spevom dokázať, že svoju úlohu zvládli na jednotku.

V poslednom kole získal najviac bodov Sväťo Malachovský za stvárnenie skupiny Bee Gees, pričom mu sekundovali Lukáš Adamec a Viktor Vincze. Skvelú šou predviedol aj Andrej Bičan ako Scatman John, ale aj Lenka Vavrinčíková, ktorá sa poriadne odviazala pri bláznivých Prodigy. Na koho sa však môžeme tešiť najbližšie?

Rozhodne jedno z najdojímavejších vystúpení čaká Mirku Partlovú, ktorá v nedeľu vystúpi ako legendárna Marika Gombitová. Priznala, že už teraz má veľkú trému, no my veríme, že to určite zvládne na výbornú.

Zo Sväťa Malachovského sa stane opäť černoch a prevtelí sa do Willa Smitha, Martin Harich vyfasoval ženu, konkrétne Cindy Lauper, Lenka Vavrinčíká sa premení na Tracy Chapmana. Na pódiu uvidíme aj Lady Gagu, alias Majku Čírovú, o poriadnu dávku rocku sa postará Patrik Vyskočil ako Steven Tyler z kultovej skupiny Aerosmith, roztočí to aj Zuzka Vačková ako Bruno Mars a Andrej Bičan vyfasoval Nogu a Skrúcaného. Vraj si spolu s ním zaspieva aj samotný Štefan, takže Andrej sa prevtelí do kože Mira Nogu a spoločne oprášia hit Dievča z Tokia.

Zdroj: tvojatvar.markiza.sk | Foto: Instagram