Televízia Markíza vysiela od septembra každú nedeľu večer druhú sériu šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá má u divákov skutočne obrovský úspech. Osem známych osobností musí čo najlepšie zvládnuť prevtelenie sa do hudobných hviezd a nielen kostýmom, ale aj spevom dokázať, že svoju úlohu zvládli na jednotku.

V poslednom kole získal najviac bodov Sväťo Malachovský za stvárnenie skupiny Bee Gees, pričom mu sekundovali Lukáš Adamec a Viktor Vincze. Skvelú šou predviedol aj Andrej Bičan ako Scatman John, ale aj Lenka Vavrinčíková, ktorá sa poriadne odviazala pri bláznivých Prodigy. Na koho sa však môžeme tešiť najbližšie?

[sociallocker]Rozhodne jedno z najdojímavejších vystúpení čaká Mirku Partlovú, ktorá v nedeľu vystúpi ako legendárna Marika Gombitová. Priznala, že už teraz má veľkú trému, no my veríme, že to určite zvládne na výbornú.

Zo Sväťa Malachovského sa stane opäť černoch a prevtelí sa do Willa Smitha, Martin Harich vyfasoval ženu, konkrétne Cindy Lauper, Lenka Vavrinčíká sa premení na Tracy Chapmana. Na pódiu uvidíme aj Lady Gagu, alias Majku Čírovú, o poriadnu dávku rocku sa postará Patrik Vyskočil ako Steven Tyler z kultovej skupiny Aerosmith, roztočí to aj Zuzka Vačková ako Bruno Mars a Andrej Bičan vyfasoval Nogu a Skrúcaného. Vraj si spolu s ním zaspieva aj samotný Štefan, takže Andrej sa prevtelí do kože Mira Nogu a spoločne oprášia hit Dievča z Tokia.

Zdroj: tvojatvar.markiza.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]