Tanečná šou Let’s Dance pravidelne priťahuje k televíznym obrazovkám státisíce divákov, ktorí vo veľkej miere rozhodujú, kto z celebritných súťažiacich obdrží titul kráľa a kráľovnej parketu. Aj keď sa zdalo, že v uplynulej sezóne Markíza spojila najsilnejšiu zostavu účinkujúcich, inak tomu nebude ani v ôsmej sérii.

Televízia Markíza postupne odkrýva mená nových hviezd tanečnej šou Let’s Dance, kde svoje nadanie a chuť napredovať ukážu Mária Čírová, Janka Kovalčíková, Helena Krajčiová, Victor Ibara, Marián Gáborík, Boris Valábik ale i kubánsky krásavec Mario Cimarro. Do zostavy sa okrem nich napokon pridá aj moderátor Milan Junior Zimnýkoval a mladý herec Richard Autner.

„Prepodkladám, že väčšina z vás ma vidí prvýkrát v živote. Nezúfam, pretože som dostal unikátnu možnosť, za ktorú veľmi pekne ďakujem, a to, predstaviť sa vám v polohe mne najprirozdenejšej, a tou je spoločenský tanec. Spoločenský tanec, s ktorým sa stretávam pravidelne zhruba každé tri štyri roky, poväčšine na svadbe. Väčšinou tancujem zo slušnosti, prípadne z donútenia, vždy sa pri tom hanbím,“ hovorí otvorene a s humorom potetovaný krásavec Richard, ktorý aktuálne hviezdi v konkurenčnom seriáli Nemocnica. Ako dodáva, tancovať síce nevie, no ak k tomu predsa len dôjde, robí to s vášňou.

Jeho kolega Junior pre Markízu uviedol, že pôsobením v Let’s Dance sa mu splní sen. „Teším sa ohromne, na druhej strane mám tak trošku obavy z toho, aby som stíhal a vládal tým, ktorí takisto tancujú v tomto ročníku a nerád by som sklamal moju tanečnú partnerku, ktorú stále nepoznám. Verím, že spoločne každú nedeľu vytvoríme príjemnú zábavu pre vás všetkých divákov televízie Markíza. Budeme sa snažiť, aby to bolo vyštrngané tak, ako má byť,“ neskrýva nadšenie moderátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/richardautner, zimnykoval, letsdance.markiza