Ďalšie NEŠŤASTIE: O život takmer prišla Kollárova EX Rezešová!

Dátum:

Po tom, ako ledva prežil autonehodu predseda parlamentu Boris Kollár, sa stalo nešťastie aj jeho exmanželke Linde Rezešovej. Kráska mohla prísť o život, keďže skončila v bezvedomí so zapadnutým jazykom.

Zdá sa, že Boris Kollár, no aj krásne ženy v jeho blízkosti, majú v posledných týždňoch poriadnu smolu. Samotný predseda parlamentu prekonal autonehodu, pri ktorej mohol prísť o život a dodnes sa zotavuje zo zranení s pomocou kovovej konštrukcie na hlave. Podobne nešťastne skončila aj exmiss Fabušová, ktorá sa postupne dostáva z vážnych poranení. Počas pobytu v nemocnici to bola práve Linda Antal Rezešová, ktorá sa spolu s ďalšími o nevládneho Kollára starala.

Dokonca sa vyjadrila aj k incidentu so sestričkami, ktorý vyústil k personálnym zmenám v nemocnici. Len pred dvomi dňami sa tmavovlasá kráska sama stala obeťou škaredej nehody pri jazde na kobyle. Kollárova exmanželka nešťastne spadla tak, že zviera ju zachytilo kopytami. „Zostala som v bezvedomí, so zapadnutým jazykom. Dušan Sabo mi vytiahol jazyk a zavolal záchranku. Prebrala som sa až v sanitke a potom zase, až keď mi šili bradu. Som celá dobitá, ale mohlo to byť aj horšie,“ napísala na sociálnej sieti.

Rezešová tak mohla rovnako prísť o život, za ktorý teraz vďačí svojmu kamarátovi a jeho rýchlej reakcií. Napokon sa poďakovala aj personálu nemocnice v Dunajskej Strede a záchrannej službe v Šamoríne. Sviatky tak podobne ako Boris Kollár trávila zrejme inak ako si predstavovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: Instagram/lindarezesova, Facebook/Sme rodina

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...