Vzťah novomanželov Lucie a Ivana sa čoraz viac komplikuje. Spomedzi párov, ktoré sa rozhodli pre tento sociálny experiment, si prešli najväčšími turbulenciami. Zdalo sa, že dvojica chce všetko hodiť za hlavu a postupne budovať vzájomné city. 30-ročnú nevestu však minulosť zrejme poznamenala viac, ako si pôvodne myslela.

Najkontroverznejším párom novej relácie Svadba na prvý pohľad sú rozhodne Lucia a Ivan. 39-ročný podnikateľ bol nadšený, keď pred oltárom prvýkrát uvidel svoju budúcu manželku. To však ešte netušil, čo všetko blondínka skrýva. Pred ôsmimi rokmi totiž natočila scény pre dospelých, a taktiež bojovala s ťažkou závislosťou na drogách. Po prvotnom šoku prišlo zmierenie sa s chybami svojej manželky a Ivan sa rozhodol zamerať na budúcnosť.

Luciu však vzápätí po kolaudačke načapal polonahú na gauči, pričom sa vedľa nej nachádzal kamarát. ,,Či spolu niečo mali, to nikto nevie. Dúfam, že mi to vysvetlí, je to ako nevera,“ povedal do kamery nahnevaný Slovák. Nočný prešľap blondínky ešte nie je zažehnaný a už došlo k ďalšiemu odhaleniu.

Podnikateľovi sa totiž správanie manželky zdalo viac ako zvláštne a na internete si začal hľadať informácie o poruchách osobnosti. ,,Na základe mojich skúseností s Luciou, toho spolužitia a teraz následne nejakého štúdia, som vlastne došiel k tomu, že Lucia je sociopat…. Ako som si to naštudoval, tak už rozumiem veľa veciam, tá ignorácia a žiadne empatie,“ povedal do kamery sklamaný Ivan.

Nakoniec došiel k jedinému možnému záveru, ktorý považuje za správny. ,,Toto nemôžem ja nejako pokračovať, ťahať to. Nemá to význam alebo teda by som sa sám iba trápil. Takže ja tento vzťah, tzv. partnerstvo ako končím,“ vyhlásil pre portál markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk