Baby boom neutícha, práve naopak, čomu sa všetci veľmi tešíme. Do slovenského šoubiznisu už čoskoro pribudne nový otecko. Pozrite, ktorý moderátor a herec sa teší z očakávaného bábätka.

Vyštudovaný herec, ktorý ešte pred VŠMU absolvoval Filozofickú fakultu Univerzity Mateja Bela, odbor učiteľstvo telesnej výchovy a slovenskej literatúry, sa po objavení sa v šoubiznise zaradil k najpríťažlivejším Slovákom. Reč je o Dušanovi Ambróšovi, moderátorovi relácie Riskuj či hviezde seriálu Nemocnica.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dušan Ambróš (@dusan.ambros)

31-ročný rodák z Tomášoviec prežíva aktuálne jedno z najkrajších životných období. TV JOJ naňho na Instagrame nabonzovala veľkú novinu.

,,Bude otcom! Náš moderátor a herec Dušan Ambróš očakáva so svojou milovanou partnerkou Ivankou prírastok. Nedávne tehotenské fotenie zachytilo očarujúce okamihy ich lásky a radosti, ktorá sa čoskoro znásobí. Prajeme im veľa krásnych momentov v tejto mimoriadnej životnej etape,” píše sa pri nádherných záberoch od fotografky Kataríny Hoffmann Šlesárovej. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj/Foto: Instagram/tvjoj, katarinaslesar