Fanúšikovia seriálu Oteckovia sa už nevedia dočkať druhej série obľúbeného markizáckeho projektu. Ich nadšenie bolo o to väčšie, keď sa na verejnosť dostala informácie, že herec Janko Koleník sa stane ďalšou posilou hviezdneho tímu. Tvorcovia seriálu sa však zrejme opäť snažia o rozšírenie umeleckej partie, keďže do deja sa zapojí ďalšia fantastická herečka.

Už zopár týždňov je potvrdené, že súčasťou seriálu Oteckovia sa stane Janko Koleník (38), ktorý bude stvárňovať rolu Adama, dobrodružného muža bez záväzkov. Ďalšou novou tvárou bude herečka Kristína Vaculík (38), ktorá mala byť momentálne na materskej dovolenke. Krátko pred minuloročnými Vianocami totiž porodila svojho druhého synčeka Maxima.

Zdá sa však, že sympatická brunetka sa opäť vracia pred televízne kamery, a to hneď vo veľkom štýle. Dvojnásobná mamička totiž v seriáli poriadne zamieša karty. ,,Zahrá si v ňom veľmi akčnú, pragmatickú a praktickú ženu, ktorá vedie rodinný podnik,“ uviedla PR manažérka televízie Markíza, Adriana Podobová. Pokračovanie seriálu Oteckovia sa tak nezaobíde bez humorných rodinných situácií či dramatických scén z ľúbostného života, vrátane novej osudovej ženy.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook, Instagram