V našom šoubiznise sa zrejme črtá ďalšia prominentná svadba. „Áno“ povedala svojmu dlhoročnému priateľovi aj táto kontroverzná slovenská modelka, ktorá sa v minulosti preslávila najmä plastikami…

V šoubizových vodách sa schyľuje k ďalšej prominentnej svadbe. Slovenská kontroverzná modelka Mia Bella alias Michaela Gašparovičová povedala „áno“ svojmu dlhoročnému priateľovi, s ktorým si pravidelne vyznávajú lásku aj na sociálnych sieťach. Ten ju o ruku požiadal v romantickom prostredí počas dovolenky na Maldivach, kde si pre ňu pripravil lupienky ruží a poriadny prsteň. Nevedno, kedy sa dvojica chystá honosnú svadbu aj zorganizovať, no isté je, že holúbkovia budú čoskoro svoji.

Modelka Mia patrí v našom šoubize ku kontroverzným postavám, keďže bolo okolo jej mena vždy rušno. Najprv sa totiž objavila na svetovom finále istej súťaže Miss, kam ju poslal Oklamčák bez účasti na slovenskom finále, čo nebolo mnohým po vôli. Neskôr si zmenila meno a vsadila na exoticky znejúcu Miu Bellu.

Do očí Slovákov udreli aj Michaeline početné plastické operácie a najmä výrazné pery a prsia, ktoré si nechala zväčšovať. Napokon sa ale rozhodla pre podobný krok ako Zuza Plačková a svoje obrie implantáty si nechala zmenšiť, keďže jej v bežnom živote prekážali. Momentálne si však Mia užíva dovolenku a zásnuby, pričom čoskoro sa zrejme predvedie v krásnych svadobných šatách. Dvojici blahoželáme!

Mia sa pochválila snubným prsteňom
Romantické zásnuby ako z rozprávky
Mia si svojím priateľom čoskoro povie áno

Zdroj | Foto: Instagram