Poslankyňa za koaličnú stranu OĽaNO leží mnohým Slovákom poriadne v žalúdku. Niet sa čo diviť, keďže robí jeden prešľap za druhým a ešte sa tým chváli na sociálnych sieťach. Zrejme pre mnohých tak nebude prekvapením, že sa dopustila ďalšieho zlyhania.

Romana Tabak sa, žiaľ, môže viac pochváliť trapasmi, ktoré narobila, ako efektívnymi návrhmi zákonov. Nie je to tak dávno, čo dovolenkovala v Dubaji, pričom vládni predstavitelia prosili ľudí, aby dodržiavali protipandemické opatrenia a dovolenkovali radšej na Slovensku. Jej bezohľadné konanie sa nepáčilo ani jej kolegom.

Trapas prišiel aj pred pár hodinami, keď chcela prejaviť úctu zosnulému hercovi Milanovi Lasicovi. Zverejnila dokonca video, v ktorom položí kyticu a zapáli sviečku pred Štúdiom L+S priamo pred popolníkom. Pietne miesto sa však nachádza vo vnútri budovy aj s kondolečnou knihou.

Členke strany OĽaNO však zrejme nestačilo a na sociálnej sieti zverejnila šokujúci záber. Poslankyňa sa totiž pochválila kúpaním v Studenovodských vodopádoch v TANAPE, čo je prísne zakázané. Vo chvíli, keď exminister Juraj Draxler a ďalší Slováci upozornili na jej pochybenie, fotografiu okamžite zmazala. My ju však máme k dispozícií!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Romana Tabak  |  Foto: FB/Juraj Draxler, Romana Tabak