Pred pár hodinami zasiahla Českú i Slovenskú republiku tragická správa o úmrtí obľúbeného kráľa večierkov, Daniela Nekonečného (†52). Speváka našli v jeho dome v pražskej časti Řeporyje bez známok života. Príčina smrti v týchto chvíľach nie je známa, no bývalá priateľka zosnulého prezradila možno viac, ako pôvodne chcela.

Smrť českého speváka, tanečníka a zabávača Dana Nekonečného (†52) mnohých šokovala. Nič nenaznačovalo, že by sa mal trápiť vážnymi zdravotnými problémami. O to viac je úmrtie šoumana záhadou. Do smutnej udalosti však priniesla viac svetla spevákova bývalá priateľka Zuzana Kardová, s ktorou prežil 19 rokov.

Dvojica sa rozišla pred piatimi rokmi, keďže Dan mal žiť až príliš divokým životom. Zuzana však prezradila tajomstvo, ktoré sa spevák snažil dlhé roky skrývať. Trpel totiž epilepsiou, pričom sa jeho epileptické záchvaty mali zhoršovať. ,,Bohužiaľ ich neliečil liekmi, čo mal predpísané od doktora. Išiel si svoje. Myslím, že za jeho smrťou bude veľa alkoholu,“ prezradila Nekonečného expriateľka pre blesk.cz. Zosnulý spevák mal tak svoju chorobu liečiť veľkým množstvom alkoholu.

Dan Nekonečný tvoril so Zuzanou pár dlhých 19 rokov

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Zuzana Kardová, Facebook/Daniel Nekonečný, YouTube