Ostrieľaná moderátorka Danica Nejedlá je tvárou televízie Markíza už desiatky rokov. Pred kamerami vždy pôsobila ako úžasná profesionálka a nikdy nedávala najavo svoje osobné pocity. Pre pár mesiacmi si však vypočula správu, ktorá ju zrazila na kolená.

Moderátorka Televíznych novín sa koncom minulého roka vôbec neukazovala v spoločnosti a oblúkom sa vyhýbala stretnutiam či rozhovorom. Krátko pred Vianocami priznala, že prišla o svoju milovanú mamu, čo ju hlboko zasiahlo. O strate jedného z najdôležitejších ľudí v živote dlhší čas nedokázala hovoriť.

Danica sa však nakoniec odhodlala a pár vetami sa vyjadrila aj k najdôležitejšej žene jej života. ,,Mama bola úžasná žena, ktorá sa celý život, aj v tomto veku, vedela postarať o seba sama. Chodievala som za ňou pravidelne – jeden týždeň v mesiaci sme boli spolu. Správa bola pre nás nečakaná, vôbec sme netušili, že príznaky, ktoré mala, môžu znamenať niečo nezvratné. Bolo to veľmi rýchle a intenzívne,“ uviedla v rozhovore pre sarm.pluska.sk ostrieľaná markizáčka.

V ťažkej chvíli bol pre moderátorku najväčšou oporou jej manžel Alexander Nejedlý. V deň, keď zomrela jeho svokra, bol na ceste do Prahy na oslavy stého výročia vzniku Československa, kde bol pozvaný ako prezident Hasičského a záchranného zboru. Po telefonáte s Danicou sa v polovici cesty obrátil a zamieril si to priamo za trúchliacou manželkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Televízia Markíza, Facebook/Teleráno