Talentovaný Daniel Kapitán, ktorého mnohí tipujú na celkového víťaza šou The Voice Česko Slovensko, skrýval pred divákmi aj ďalšie tajomstvo. Je rodinou známeho slovenského speváka!

Daniel Kapitán, ktorý aktuálne hviezdi v speváckej šou The Voice Česko Slovensko, je pre niektorých absolútnym favoritom na víťaza. Zaujímavá farba hlasu, ako aj tvrdý rodinný príbeh chytá za srdcia mnohých Slovákov. Spevák navyše po smrti otca musí bojovať s vážnym psychickým ochorením – schizofréniou.

Najnovšie sa však na verejnosť dostalo aj ďalšie tajomstvo mladíka. Jeho rodinou je totiž známy spevák Dušan Grúň, ktorého hity si spievajú aj naše babičky: „Brat mojej mamy mal syna Vlada, ktorý bol Dankovým otcom. Je to obrovský talent. Ale má byť aj po kom. Jeho otec bol muzikant, ktorý naspieval pieseň Láska, a jeho mamička spievala tiež. Jeho rodičov hudba vlastne spojila,“ prezrádza pre Nový Čas samotný Grúň.

Daniela v speváckej súťaži sleduje, a hoci sa momentálne stretávajú už len sporadicky na rodinných oslavách, drží mu v kariére palce: „Som naňho pyšný a veľmi mu držím palce,“ odkazuje nadanému spevákovi.

Rodinou Daniela Kapitána je legendárny Dušan Grúň

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube, Facebook