Bývalá misska Daniela Kralevich sa v septembri minulého roka stala účastníčkou dopravnej nehody, pri ktorej zahynula iba 18-ročná študentka Linh. Tragická autonehoda je naďalej predmetom vyšetrovania, no rodina zosnulej ženy sa bude musieť pripraviť na tvrdý boj o spravodlivosť.

Je to osem mesiacov, čo Kralevich zrazila mladú ženu na priechode pre chodcov v bratislavskej časti Ružinov, pričom študentku sa snažili zachrániť okoloidúci. Je zarážajúce, že vodička po zrážke ani len nevystúpila z auta a iba s hrôzou sledovala, ako sa jej ostatní snažia pomôcť.

Taktiež je šokujúce, že bývalá misska si po tomto incidente ešte niekoľko mesiacov mohla pokojne sadnúť za volant. Dlhé obdobie sa čakalo aj na posudky, v dôsledku čoho bola známa brunetka až koncom marca tohto roka obvinená za prečin usmrtenia. Momentálne jej hrozí dva až päť rokov za mrežami.

35-ročná kráska sa však nemieni kajať a rozhodla sa ísť do boja. Určite využije všetky možnosti, aby sa obhájila, pričom najnovšie chce vinu hodiť na zosnulú chodkyňu. „Hľadám svedka na základe odvysielanej relácie ohľadom mojej dopravnej nehody zo dňa 21. 9. 2020 na Tomášikovej ulici, ktorý uviedol, že videl poškodenú so slúchadlami v ušiach, sklonenou hlavou, ako z ničoho nič zmenila smer a vstúpila na vozovku, povedala pre cas.sk. Súdne pojednávanie sa totiž blíži a Daniela vidí nádej práve v neznámom svedkovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: TV JOJ, IG/danielakralevich, FB/LEAF