Podnikateľka a niekdajšia miss Daniela Kralevich zrejme prežíva neľahké chvíle po tom, ako došlo v pondelok k tragickej nehode na Tomašikovej ulici v Bratislave. Po usmrtení len 18-ročného dievčaťa luxusným SUV misska skolabovala a momentálne sa stiahla pred svetom do ústrania.

Pondelková tragická nehoda otriasla Slovenskom, pričom o život prišla len 18-ročná žiačka gymnázia Linh. V luxusnom vozidle SUV, ktoré malo dievča odhodiť do vzdialenosti 20 metrov, mala sedieť aj podnikateľka Daniela Kralevich (35). Tá po strašnej nehode skolabovala a skončila v nemocnici. O život dievčaťa bojovali náhodní okoloidúci, ani im a záchranke sa však nepodarilo mladú Linh oživiť.

Smútok rodiny dievčaťa vyjadril aj rodinný známy Nguyen, ktorého zarmútilo, že od vodičky neprišiel žiadny prejav súcitu a ľútosti. Študentka pritom patrila k veľmi šikovným, čo potvrdila aj riaditeľka gymnázia, ktoré navštevovala. Kralevich sa po nehode a následnom kolapse stiahla do ústrania a s verejnosťou odvtedy nekomunikuje. Hoci doposiaľ pridávala na sociálnych sieťach pravidelne fotografie, statusy aj videá, najnovšie sú jej profily zmazané či súkromné.

Nevedno, či sa aktuálne zdržiava vo svojej luxusnej vile, no Pluska zachytila pred nehnuteľnosťou ochrankára, ktorý objekt po celý čas stráži, foto >>> TU <<<. Tento muž Kralevich doprevádzal aj na pohrebe manželky Otta Weitera a kedysi pôsobil v policajnom zbore. Odtiaľ ho však mali v roku 2017 vyhodiť pre vynášanie informácií do médií. Podnikateľka začala jeho služby využívať už minulý rok, keď sa viackrát sťažovala na vyhrážanie a začala mať strach o život.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/D.K., Televízia JOJ