21. septembra zrazilo v Bratislave luxusné vozidlo 18-ročnú ženu, pričom za volantom sedela bývalá misska Daniela Kralevich. Aj napriek tomu, že sa zranenému dievčaťu snažili pomôcť svedkovia a následne aj zdravotníci, nebolo jej už pomoci. Zomrela na mieste nehody.

K tragédií došlo v bratislavskej časti Ružinov, pričom Daniela Kralevich zrazila študentku Linh priamo na priechode pre chodcov. Podľa svedkov 34-ročná vodička po tragédii ani len nevystúpila z vozidla a doteraz nemá zadržaný vodičský preukaz. Dopravná nehoda je totiž v štádiu vyšetrovania, ktoré má objasniť mieru zavinenia známej brunetky.

Kralevich sa po smrteľnej autonehode schovala do ústrania a s priateľmi vôbec nekomunikuje. ,,Ona nikomu neberie telefón, ona sa absolútne odmlčala a nevieme, kde je, či je v zahraničí alebo kde je, nikto nič nevie. Ani z okruhu priateľov spoločných,“ uviedol spevák Otto Weiter pre topky.sk.

Módna návrhárka sa napokon rozhodla zmeniť aj svoje plány. ,,Milí priatelia a fanúšikovia, ďakujeme za darčeky a priania, ktoré Danke stále posielate k zásnubám… Danka sa však vzhľadom k tragickej situácií rozhodla zásnuby a následnú svadbu zrušiť. Ďakujeme, že na ňu myslíte,“ uvádza sa na sociálnej sieti, pričom odkaz zverejnil ,,admin Kristian“, ktorý momentálne spravuje Danielin účet na Instagrame.

Odkaz na sociálnej sieti

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk, IG/danielakralevichofficial  |  Foto: joj.sk, IG/danielakralevichofficial