Paľo Habera a Daniela Peštová sú známy šoubiznisový párik. Spolu sú už 17 rokov, a preto je na mieste otázka, či neplánujú rozozvučať svadobné zvony. Ráznu odpoveď na tieto dohady priniesla práve Daniela, ktorá sa neplánuje stať nevestou.

Daniela je, čo sa týka manželstva, veľmi skeptická. Podľa jej slov, sľub, ktorý si mladomanželia dávajú je veľmi náročné splniť. Často ani oni sami v stave zamilovanosti nedokážu posúdiť, či sľub “kým nás smrť nerozdelí” vedia dodržať.

Danielin postoj je na jednej strane veľká škoda, pretože ako jej, tak i Paľovi, by množstvo slovenských, ale aj českých priaznivcov prialo spečatenie ich záväzku. Na strane druhej, vzťah známej dvojice funguje v harmónii už oveľa dlhšie ako mnohé manželstvá. Danielin prístup je teda pochopiteľný, snaží sa pristupovať k manželstvu zodpovedne, je totiž pravdou, že pri sľube v dobrom aj v zlom, väčšina z nás prirodzene myslí len na tie dobré časy. Keď sa ale objaví problém, množstvo ľudí má tendenciu z manželstva vycúvať. Daniela a Paľo už istotne prežili dobré aj zlé chvíle a ich vzťah to napriek tomu nerozbilo. Tomuto sympatickému páru držíme palce.

Zdroj: cas.sk | Foto: youtube, facebook