Daniela Peštová má tesne pred päťdesiatkou, no stále je nádherná žena, pričom jej pribúdajúce roky z krásy rozhodne neubrali. Zdá sa však, že vek ukazuje svoju silu v podobe nepríjemných bolestí, s ktorými sa nakoniec zverila aj na sociálnej sieti.

Bývalá topmodelka svetového kalibru patrí medzi najkrajšie ženy sveta, pričom sa rozhodne môže pýšiť dokonalou postavou. Jej účet na sociálnej sieti iba dokazuje, že 48-ročná blondínka má stále čím zaujať a svojich fanúšikoch dokáže upútať nielen rozkošnou tvárou, ale aj dokonalými krivkami.

Je však viac ako zrejmé, že Daniela za úsmevom skrýva vážne zdravotné problémy. Trápia ju totiž bolesti kĺbov a nejeden raz jej už z bolesti ramena bolo do plaču. Lekár upozornil krásku, že kombinácia kávy s ostatnou kyslou stravou jej situáciu ešte zhorší. ,,Nie, nie, nie a nie! Prosím, nie, prosím… Viem sa vzdať cukru, alkoholu, pšenice alebo iných vecí, ale nechcite po mne, aby som sa vzdala mojej kávy,“ posťažovala sa na sociálnej sieti.

Peštová sa nakoniec rozhodla poprosiť jej fanúšikov o radu, pričom medzi postrehmi sa objavil aj komentár jej dlhoročného partnera. ,,Láska, existuje káva z púpav, chutí skoro ako normálna, je alkalická a pomáha detoxu,“ napísal samotný Paľo Habera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/daniela_pestova