Danielovi Krajcerovi rupli nervy: Tvrdá kritika vládnych opatrení!

Dátum:

Rozhodnutie vlády o zavedení okamžitého lockdownu nahnevalo tisícky ľudí vrátane bývalého markizáka Daniela Krajcera. Konanie politikov a najnovšie nápady z dielne konzília odborníkov ho nenechali chladným, v dôsledku čoho venoval vláde poriadne drsné slová.

Detaily o podmienkach lockdownu boli v posledných dňoch postupne zverejňované verejnosti, pričom v bývalom ministrovi kultúry Danielovi Krajcerovi rástla veľká zlosť. ,,Táto vláda už ani poriadny lockdown nevie urobiť. Covid sa predsa najviac šíri na pracoviskách a v školách. Je jasné, že vypnúť ekonomiku úplne nemôžeme a kvôli pracujúcim rodičom sú dôležité materské školy. Nech mi ale niekto vysvetlí, prečo nemohli prejsť na dištančnú výuku na 2 týždne školáci na druhom stupni a stredoškoláci?!“ nahnevane sa pýta expolitik.

Rodák z Bratislavy taktiež kritizuje, že ministerstvo školstva do dnešného dňa nezabezpečilo dostatočný počet samotestov pre školy a ich používanie nie je nikým kontrolované. Na pretras však prišlo aj očkovanie, ktoré bývalý markizák považuje za najúčinnejšiu zbraň voči covidu. Majú to dokazovať aj štatistiky z nemocníc, v ktorých sú hospitalizovaní hlavne nezaočkovaní ľudia.

Podľa jeho slov je za zlou epidemiologickou situáciou celá vláda. ,,Koalícia nebola schopná motivovať ľudí sa očkovať, napríklad zavedením istých výhod pre zaočkovaných. Ale nie pred piatimi dňami, ale pred piatimi týždňami!!! A opozícia? Tá od očkovania dokonca ľudí odhovára. A je takmer jedno, či priamo ako extrémisti alebo nepriamo ako SMER a HLAS,“ rozčuľuje sa 52-ročný muž, pričom politikov obvinil z babráctva a bezcitného politického egoizmu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Daniel Krajcer  |  Foto: FB/Daniel Krajcer, Eduard Heger-predseda vlády SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...