Predseda parlamentu Andrej Danko chce zrejme Slovákov opäť dostať na svoju stranu, pričom sa rozhodol na sociálnej sieti pochváliť svojimi dobrými vzťahmi v zahraničí. To sa mu však vypomstilo, keďže nasledovala tvrdá kritika a spŕška ironických komentárov zo strany občanov.

Šéf národniarov sa nedávno rozhodol navštíviť českého prezidenta Miloša Zemana. Spoločne však diskutovali nielen o politických, ale aj súkromných záležitostiach, čím sa pochválil aj na sociálnej sieti. ,,V PRAHE S MILOŠOM ZEMANOM. Stretnúť sa s pánom prezidentom Milošom Zemanom je zážitok na celý život. Obzvlášť, keď sa chcete v niečom rozhodnúť. Je to veľmi múdry a charizmatický človek. Som rád, že mi venoval svoj čas a poskytol mi cenné politické aj osobné rady do života. Prajem každému, aby mal možnosť sa s takouto osobnosťou niekedy stretnúť,” napísal komentár k spoločných fotografiám nadšený Danko.

Ani samotný politik nemohol tušiť, že sa jeho príspevkom stal tŕňom v oku mnohým Slovákom, ktorí si svoj názor nenechali len tak pre seba. ,,Teba by mali zavrieť do kazajky a nepúšťať za hranice, stačí, že robíš hanbu doma,“ rozčuľoval sa jeden z komentujúcich pánov. Viacerým taktiež prekážalo, že do Prahy išiel lietadlom. ,,A zalietali sme si na kávičku za peniaze daňových poplatníkov… lebo autom/vlakom by to predsa nebolo ono,“ ironicky poznamenal ďalší z pánov.

Kritika Slovákov

Zdroj: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS  |  Foto: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS, Pixabay