Videopríspevok predsedu mimoparlamentnej strany SNS Andreja Danka tvrdo útočí na Petra Pellegriniho z politickej strany Hlas. Celé, takmer 5-minútové video, sa zaoberá prešľapmi bývalého premiéra, pričom ho Danko vyzýva, aby konečne povedal pravdu!

Andrej Danko tvrdí, že Pellegrini nehovorí pravdu ohľadom referenda o predčasných voľbách, ktoré plánuje. Rovnako tak mu nedaroval ani vysoko medializovanú tému výletu do Drážďan vládnym špeciálom, ktorého výdavky zaplatili daňoví poplatníci.

Predseda SNS Pellegriniho žiada, aby zdokladoval, z čoho financuje Hlas a z čoho plánuje pokryť plánované referendum o predčasných voľbách. “Máš úžasný Boží dar. Keď sa usmievaš, ľudia si vždy myslia, že hovoríš pravdu. No len ty a ja vieme, že vo veci referenda to tak nie je,” hovorí v úvode videa Danko. Tvrdí, že referendum spustila strana SNS už v lete a vtedy Hlas nemal o spoluprácu záujem.

Danko zároveň obhajuje Ficove vyjadrenia o Pellegrinim: “Nesmieš však zabudnúť, že najmä bez Roberta Fica by si nebol nikdy predseda vlády. Mrzí ma, aký slovník použil Robert Fico, nespoznávam ho v poslednom období. Ale prečo by sme sa Robertovi Ficovi mali čudovať? On ťa financoval, on ťa držal za ruku, on ťa kryl a pomáhal,“ pokračuje predseda SNS. Bol si silný preto, lebo sme ťa kryli. Veľa vecí ostane medzi nami, Peter. A len ty vieš, prečo si letel do Drážďan. Ja som presvedčený, že dnes skúmajú všetky lety a nemáš inú šancu, ako pravdepodobne povedať pravdu,” vyzýva ho vo videu Danko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

http://streamable.com/3ecs1v

Zdroj: FB/Andrej Danko – predseda SNS | Video: streamable.com | Foto: IG/andrej_danko_official