Alarmujúca situácia na Slovensku spojená so zdražovaním nenechala takmer nikoho chladným. Náročné obdobie pre našincov momentálne využívajú opozičné strany, ktoré nešetria tvrdou kritikou na adresu vládnych predstaviteľov. Výnimkou nie je ani šéf národniarov, ktorý určite dúfa v návrat do vysokej politiky.

Andrej Danko pravidelne kritizuje vládu, a predovšetkým Igora Matoviča, na ktorom nikdy nenechá ani jednu nitku suchú. Najnovšie však svoju pozornosť otočil priamo na premiéra, ktorý sa má vraj v posledných mesiacoch zaujímať viac o Ukrajinu ako o svojich vlastných občanov.

Predseda strany SNS kritizuje rozhodnutie vládnych predstaviteľov, podľa ktorého do susednej krajiny dodávame ťažké zbraňové systémy. Týmto krokom máme riskovať, že budeme vtiahnutý do vojnového konfliktu. Expredseda parlamentu upozornil Hegera, aby starosť o ukrajinský ľud nechal na ich prezidentovi.

47-ročný politik napokon premiérovi pripomenul, že pomoc by mali dostať hlavne Slováci. ,,Ceny pohonných hmôt, elektriky a plynu rastú do šialených rozmerov. Kedy budeš riešiť konečne slovenský ľud? Svetlo na konci tunela rieš pre Slovensko. Tu si premiér, nie na Ukrajine,“ odkázal členovi strany OĽaNO na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Andrej Danko-predseda SNS  |  Foto: YT/Andrej Danko, FB/Eduard Heger-predseda vlády SR, Andrej Danko-predseda SNS