Andrej Danko už po niekoľkýkrát zabáva slovenský internet. Do relácie Braňa Závodského v rádiu Expres prišiel totiž ráno po prehýrenej hokejovej noci, kedy Slovensko prehralo s Kanadou. Jeho perly sa stali okamžitým hitom Slovákov.

Andrej Danko, ktorý sa nedávno stretol v ostrom dueli s Mariánom Kotlebom, sa stal opäť raz zdrojom zábavy. V stredu totiž zavítal do relácie Braňa Závodského v rádiu Expres v skorých ranných hodinách. Deň predtým však prežil bujarú noc po prehre Slovenska proti Kanade, pričom na rovinu priznal, že sa necíti práve fit.

Závodskému tak na otázky odpovedal naozaj svojsky: “Trošku som omámený, lebo som zapíjal večer smútok po tom hokeji,” zaperlil hneď na úvod, no neskôr pridal aj tento výrok: “Pán redaktor, ťažko vládzem, fakt som dosť popil. Veď ma nechajte dopovedať aspoň jednu vetu.

Po tomto sa okamžite spustili žartíky na adresu Dankových výrokov a satirická stránka Zomri zavesila viacero humorných obrázkov. Predseda sa ale do vyjadrení, že by prišiel do relácie pod vplyvom alkoholu, ostro obul: “Dôrazne sa ohradzujem, že by som bol pod vplyvom alkoholu pri plnení si svojich povinností. Tie som si vždy plnil a plním zodpovedne. Naopak, bolo by veľmi nezodpovedné, keby som kvôli tomu vynechal svoje pracovné aktivity. Ak som sa previnil, tak jedine tým, že som pravým fanúšikom. Už sa neviem dočkať ďalšieho zápasu našich hokejistov a verím, že tentokrát víťazný gól strelia oni,” napísal na sociálnej sieti.

Danko u Závodského, výroky nájdete v časoch 1:30 a 10:40

Po Dankovom rozhovore v rádiu prišli na rad vtipy:

Takto si kapitán užíval utorkový hokej

Zdroj: YouTube/Braňo Závodský Naživo │ Foto: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS, Zomri