Pandémia koronavírusu momentálne vyčíňa takmer po celom svete, pričom sa toto ochorenie nevyhýba ani známym osobnostiam. Najnovšie si zlé správy vypočuli zabávač Dano Dangl a moderátorka Adela Vinczeová.

Dano Dangl spoločne s Adelou Vinczeovou v posledných týždňoch intenzívne pracujú na nových častiach humornej šou 2 na 1. Moderátorove pracovné plány však zastavil výsledok z PCR testu, ktorý bol pozitívny. Zabávač netuší, kde sa mohol nakaziť, keďže v práci musia dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia.

Momentálne je izolovaný od všetkých, pričom chce ochrániť svoju manželku Beátu, syna Olivera, dcéry Lauru a Siennu. ,,Zatiaľ sa cítim v pohode, ale asi som len na začiatku. To ešte nič neznamená, ešte sa to môže zhoršiť. Mám jemnú teplotu a cítim sa taký “pripečenučký“, ale inak v pohode,“ opísal svoj zdravotný stav 45-ročný humorista pre cas.sk.

Dangl zároveň kontaktoval svoju kolegyňu Adelu, ktorá sa rozhodla nenechať nič na náhodu a išla sa dať pretestovať. Aj napriek tomu, že PCR test absolvovala už viackrát, tentokrát bola značne znepokojená. Cítila sa totiž vyčerpaná a vôbec nie vo svojej koži. Jej tušenie bolo správne, keďže moderátorka je taktiež pozitívna na ochorenie COVID-19. Vinczeová priznala obavy z priebehu choroby, a taktiež z toho, či nenakazila aj svojho manžela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/tvmarkizaofficial, markiza.sk