Súboj šéfkuchárov priniesol na obrazovky Jojky špičkové jedlá, aké sa v Bez servítky často nevidia. Všetci boli zvedaví, čo si vo štvrtok pre súperovov pripraví najväčší kritik pätice, známa tvár z relácie Teleráno, Daniel Hrivňák. Sebavedomý súťažiaci ale sklamal na plnej čiare.

Už v pondelok sa Dano neodprezentoval v najlepšom svetle, keď stále spomínal vysoké ego svojho mladšieho súpera Filipa. Ten však, naopak, pôsobil na divákov Bez servítky veľmi milo a pokorne. Navyše mu na sociálnych sieťach zanechali nespočetné množstvo pozitívnych komentárov, či už k jeho osobe alebo exkluzívnemu jedlu, ktoré kolegom z brandže naservíroval.

Diváci Bez servítky v úžase: S týmto vôbec nesúhlasia!

Keďže potetovaný šéfkuchár vystupoval po celý čas veľmi sebavedomo, diváci aj ostatní kuchári boli plní očakávaní. Danovi však takmer pri všetkom pomáhali iní. Od drinkov cez menu, ktorého väčšiu časť pripravoval známy gurmán a hodnotič jedla Strýco Filip, až po šamrole. Tie si nechal vyrobiť ešte pred natáčaním. Čerešničkou na torte bolo, že hostiteľ svojich hostí ani neobsluhoval, aj na to si zavolal pomoc.

bez servítky

V Bez servítky sa potopil ako Titanic

V závere prišlo vlažné hodnotenie a pomerne nízky počet bodov 24. Dôsledkom Danovho prístupu a správania je tak nielen najhoršie umiestnenie, ale aj samé negatívne reakcie zo strany divákov. ,,Arogantný, závistlivý, druhých podceňuje. Ničím excelentným sa nepredviedol. Mali mu dať ešte menej bodov,” napísala svoj názor Janett.

,,Arogantný, nepríjemný človek bez pokory. Hviezdu z neho robí Markíza a on tomu aj uveril. Slabý výkon. Nemá tam čo hľadať medzi profi kuchármi,” myslí si Katka. ,,To sú také tie typy benzínkovej mafie na 100-ročných bavorákoch, ktorí riešia “biznis, čajky, faktúrky” a v realite majú maximálne tuleniu nemoc,” skonštatovala ďalšia Katka.

,,Arogantný, namyslený pán šéfkuchár a ani vyprážaný syr nevie poriadne urobiť… Pán majiteľ reštaurácií, moc dobrú reklamu si teda neurobil, medzi takými kuchármi nemá čo robiť,” pridala sa Simi. ,,Úplne sa potopil, a to som o ňom nemal bohvie akú mienku, ale teraz sa už úplne zabil. Dal to na Titanic,” znejú slová Marka. A čo si o Danovom výkone v Bez servítky myslíte vy? Napíšte nám do komentára na našom Facebooku.

Zdroj/Foto: TV JOJ, Instagram/tvjoj