Ikonická Dara Rolins, ktorá je vzorom pre mnohé ženy, oslávi koncom roka 46 rokov a ako sa zdá, aj ona musí čeliť problémom, ktoré prežívajú i bežní “smrteľníci”. Napriek tomu, že jej postava pôsobí, akoby práve prekročila prah dospelosti, jeden zo zmyslov začína predsa len strácať.

Slovenská speváčka Dara Rolins len pred pár hodinami prekvapila svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila snímku v okuliaroch. Speváčku bolo možné i doteraz pravidelne vídať v slnečných okuliaroch, avšak tie dioptrické boli v jej prípade tabu.

“Priznanie: Áno, je to tak rok, čo som zistila, že mi písmenká začínajú splývať. Najprv som to pričítala nočnej únave a potom som si to musela priznať – SOM SLEPÁ, potrebujem okuliare na čítanie. Často počúvam vety typu “Počkaj, po 40-tke sa to všetko zmení”. Nechápem, čo všetci plašia. Nezmenilo sa nič, až na tie okuliare,” prezradila pokorne speváčka, pričom bez okolkov priznala, že pribúdajúce vrásky či menšie oči z únavy sú tým posledným, čo by ju trápilo.

“Len som vám chcela povedať, že je dobré neriešiť a nesledovať sa viac, než je nutné. Príde “to” až vtedy, ked VY poviete “come in”. Našu pozornosť si zaslúžia ÚÚÚPLNE iné, podstatnejšie, “skutočné veci,” dodáva diva. A nám neostáva iné než skonštatovať, že aj s dioptriami vyzerá skutočne fantasticky!

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi