Potom, ako si Dara Rolins a Patrik Vrbovský povedali v januári 2018 definitívne zbohom, ešte zopár mesiacov utvrdzovali svojich fanúšikov v domnení, že tvoria harmonický pár. Keď však krátko na to ohlásili svoj nečakaný rozchod, množstvo obdivovateľov hudobného páru len neveriacky krúrilo hlavami.

8. september sa zapísal do povedomia fanúšikov Dary a Rytmusa ako deň, kedy oslavovali svoje výročie, pričom tento rok by to bolo presne 8 rokov, čo tvoria pár. Blond diva pri tejto príležitosti zdieľala na sociálnej sieti Instagram fotografiu plnú lásky s romantickým statusom plným nežných slov, ktorým mienila dať najavo, že tento deň pre ňu ostane navždy výnimočný.

To sa však prekvapivo nepáčilo jej expartnerovi Rytmusovi, ktorý všetky slová zmietol zo stola a Dare venoval otvorené vyjadrenie plné chladných slov podčiarknutých snímkou s Jasminou Alagič. “Čo od nás chceš? Čo si máme púšťať každý rok 8. október a pozerať si naše spoločné fotky? Neverím, že by si toto robila kebyže máš nového frajera. Je to choré. Načo tá fotka s malou Lolou? Aký je ciel? Preč to hranie na city osamelým mamám? Veď si žime naše krásne životy a neriešme niečo, čo už neni,” uviedol Patrik.

Ako sa však zdá, celá situácia nenechala chladným ani ďalšieho bývalého partnera speváckej hviezdy, ktorému sa nemá páčiť, že Dara využila na prepieranie minulosti snímku s ich spoločnou dcérou Laurou. „Kriste, keď raz Laura prehovorí, tak to bude fičák,” okomentoval celú situáciu zaskočený Matěj Homola, s ktorým má speváčka svoju jedinú dcéru. Žeby však bolo všetko predsa len inak a Dara má zálusk na herca, ktorý už vyjadril aj svoj postoj k nej?

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram