Speváčka Dara Rolins (46) zverejnila na sociálnej sieti záber, na ktorom je v predklone a s nohami od seba. Oku pozorného fanúšika ale neunikol jeden detail. Žeby mala Dara nábeh na tento zdravotný problém?

Dara sa svojim fanúšikom pochválila na sociálnej sieti záberom, na ktorom cvičí svoju obľúbenú jogu. V polohe sa poriadne predklonila s nohami od seba a stovky ľudí ju pochválili za ohybnosť napriek pribúdajúcim rokom. Svoju polohu navyše okomentovala s vtipným komentárom: „Občas je dobré pozrieť sa na život aj z iného uhlu. Na svoj, na náš, na jej, na jeho, záleží, čo práve riešite. Ideálne každý deň a hneď pekne po ránu :)

Našiel sa však jeden komentátor, ktorému neunikol istý detail na tele speváčky. Podľa neho má mať Dara nábeh na nepríjemný zdravotný problém: „To, že ti je vidieť chrbtové svalstvo, je málo osvalená chrbtica vzpriamovačmi, tzv. lenivý chrbát. Poposiluj vnútorné svalstvo a aj vzpriamovače… Je to dobrá prevencia pred úrazom, aj to lepšie vyzerá,“ varuje.

Nevedno, či si speváčka jeho slová zoberie k srdcu a popracuje na svojom vnútornom svalstve, no ešte pred pár dňami ju potrápilo veľmi nepekné zranenie. Vo svojom dome sa Dare podarilo zlomiť si malíček, a tak akciu známej kozmetickej firmy pretrpela len vďaka liekom proti bolesti.

Fanúšik si na Dare pri cvičení všimol tzv. lenivý chrbát
Speváčke vraj môžu hroziť úrazy

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza