Ikona slovenskej popmusic si v posledných mesiacoch prešla doslova turbulentným odbobím, kedy si po mediálnom ataku povedala dosť. Je tomu iba zopár hodín čo speváčke Dare Rolins vyšiel po dlhšom čase nový singel, ktorý hovorí jasnou rečou: „Zaspávať sólo mi nesvedčí!“

45-ročná speváčka Dara Rolins konečne opäť naplno využila priestory nahrávacieho štúdia, vďaka čomu iba pred pár hodinami predstavila svoju novú hudobnú pecku. Funky skladbu „Svitá“ nahrala v spolupráci s Igorom Kmeťom a Gitano Records, pričom text nového hitu blond divy je poriadne horúci.

“Ten nemý film, keby išiel do kín, možno, že by si sa červenal a varoval, že tento film 
nevhodný je pre deti,” spieva sa v hudobnej novinke speváčky. Aby toho nebolo málo, energická skladba, ku ktorej klip natočila so svojimi tanečníčkami alebo inak povedané „sestrami“, je doplnená aj o hriešne slová: “Už trochu zívam, zaspávať sólo mi nesvedčí, to je bez rečí, v tvojom náručí si snívam.” 

Okrem textu, hudobnej produkcie i jednoduchej melódie fanúšikovia slovenskej bohyne ocenili aj outfity vo videoklipe, pričom Dara opäť potvrdila, že je ikonou nielen v hudbe, ale aj móde. Nech sa páči, toto si jednoducho musíte dať! :)

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/DaraRolins_vermi