Dara Rolins má aj v 45-ke skvelé telo a nebojí sa ho ukázať. Speváčka zjavne nepatrí ani k milovníčkam podprseniek, pričom sa na poslednej  akcii podarilo zachytiť detail, ktorý je toho dôkazom!

Dara sa na starobu sťažovať rozhodne nemôže. Napriek 45-ke vyzerá skvele a postavičku rada ukáže aj svojim fanúšikom. Módna ikona a obľúbená speváčka ale zjavne nepatrí k vyznávačkám podprseniek.

Blondínka, ktorá počas dovolenky oslňovala dokonalou postavou v plavkách, sa už síce vrátila do studeného a zimného Slovenska, no zdá sa, že sa jej nechce príliš naobliekať. Ako inak si vysvetliť jej príchod na tlačovú besedu známej kozmetickej značky?

Prítomným neunikol pohľad na Darinu blúzku, ktorá odhalila “nebezpečne” hriešny detail. Gombíky prezradili speváčkino tajomstvo a ihneď bolo zjavné, že Dara prišla na akciu naostro a podprsenku nechala doma, foto >>> TU <<<. Na Instagrame tiež pred pár hodinami zverejnila záber v priesvitných nohavičkách, ktoré odhalili jej dokonalý zadok. To je ale odvaha!

Dara fanúšikov rada provokuje
Na tlačovú besedu kozmetickej firmy prišla naostro.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram