Dara Rolins sa na nedostatok práce či záujem mužov rozhodne sťažovať nemôže. Pred pár hodinami sa ale pochválila obrovským úspechom, ktorým sa podľa jej slov nemôže pochváliť žiadna iná speváčka česko-slovenského šoubiznisu.

Slovenská speváčka, ktorú vnímame ešte zo svojich detských čias, má za sebou dlhé roky trvajúcu kariéru, ktorú jej môžu mnohí závidieť. Dara Rolins sa ani dnes nemôže sťažovať na nedostatok práce, koncertov, vystúpení či mediálneho záujmu. Rovnako tak je spokojná aj v súkromom živote a hoci je od rozchodu s Rytmusom oficiálne sama, ako priznáva, dostáva pravidelné pozvania na rande a večere.

Počas koronakrízy speváčka nabrala nové sily po tom, ako priznala, že sa jej telo v čase karantény tak trochu “rozpadalo”. Dnes je však opäť pripravená vyraziť na pódiá a na sociálnej sieti už avizuje svoj populárny vianočný koncert. Dara sa však fanúšikom pochválila aj celkom novým úspechom, aký ešte podľa jej slov nezažila žiadna iná speváčka. “Skutočnosť, že som sa dnes ocitla na titulke časopisu Forbes Česko, svetovom magazíne o biznise, podnikaní, peniazoch a úspechu, vnímam ako totálny úlet!!! Mám zo seba radosť prevelikúúú. Pretože som sa stala prvou speváčkou – ženou československého šoubiznisu, ktorej sa niečo také prihodilo. Mať na čele napísané Forbes je sen a tí, ktorí túto 100-ročnú americkú encyklopédiu najúspešnejších ľudí sveta poznajú, vedia, o čom hovorím a určite majú pochopenie pre moju aktuálnu eufóriu,” teší sa Dara.

Chválou na adresu speváčky nešetril ani samotný Forbes, ktorý pri záberoch z fotenia zverejnil lichotivé slová: “Jej kariéra trvá neuveriteľných štyridsať rokov. Teraz Dara Rolins buduje aj svoje biznisové impérium. Poďte sa s nami pozrieť do zákulisia fotenia našej aktuálnej titulky.” Nezáháľa však ani Rytmus, ktorý si momentálne užíva svoju rodinku s malým synom. Nedávno sa pritom vybral do luxusnej reštaurácie a nebol by to on, keby sa na záver nepochválil mastným účtom na 489 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara sa pochválila titulnou fotkou v českom časopise Forbes
Rytmus sa zas pochválil účtom z reštaurácie, v ktorej nechali 489 eur za jednu večeru

Zdroj : Facebook/Forbes Česko │ Foto: Instagram/dararolins_vermi, rytmusking, Facebook/Forbes Česko