Po veľkolepom koncerte Dary Rolins v pražskej O2 aréne sa spustil ostrý konflikt. Za tým stojí speváčkin kolega z brandže Tomi Popovič. Dare mal totiž podľa jej slov poslať zvláštnu gratuláciu, na čo mu diva odporúčala zmeniť psychiatra. Reakcia speváka na seba nenechala dlho čakať.

Dara Rolins oslávila 50. narodeniny vo veľkom štýle a fanúšikom na pražskom megakoncerte odspievala všetky najväčšie hity svojej kariéry. Na pódiu sa vedľa nej objavil aj Rytmus, s ktorým odprezentovali skladbu Party DJ, a ktorý prehovoril o aktuálnom vzťahu s bývalou priateľkou. Okrem toho si speváčka pozvala pred mikrofón i Tinu, s ktorou odspievala song Nebo, peklo, raj.

Ten však pôvodne nahrala s Tomim Popovičom, ktorého obídenie a nepozvanie na koncert urazilo. Po tom, čo zverejnil dotknuté slová na sociálnej sieti a speváčke poslal gratulačnú SMS, sa Rolins poriadne rozohnila. “Ja by som jeho dosť nechutnú slohovú prácu, ktorú mi poslal, plnú výčitiek a urážok, nazvala inak… Odporučila by som mu vymeniť psychiatra a dať sa konečne do zenu,” odkázala kolegovi. Na svoju odpoveď však nenechal Tomi dlho čakať.

Pre Topky vysvetlil, že v SMS Daru neurážal: “Nech tú osobnú sms pokojne celú zverejní a nech prípadne aj zvýrazní boldom tie urážky, ktoré tam videla. Ja som ich tam neregistroval,” odvetil so slovami, že je len priamy človek. Spevák sa tiež vyjadril k Dariným slovám o tom, aby zmenil psychiatra. Tomi odvetil, že žiadnu odbornú pomoc nemá: “Jej urážlivé výmysly o psychiatroch a rodine komentovať radšej nebudem. Nemám v sebe nenávisť, len neznášam neférovosť. Som zástancom lásky a tí, čo ma poznajú, to vedia,” dodal a poznamenal, že Dara je napriek tomu výborná umelkyňa, ktorú aj naďalej bude uznávať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: YT/Dara Rolins, RTVS, Tomi Popovic Music