Aj keď už od rozchodu Dary (45) a Rytmusa (41) ubehlo mnoho mesiacov a každý si žije svoj život, fanúšikov zaujímala odpoveď na otázku, ako a prečo išla dvojica od seba. Dara dnes otvorene priznáva, ako zvláda rozchod ona aj malá Laura. Tieto slová zrejme pichnú rapera pri srdci…

Hoci sa Rytmus nevydal po rozchode s Darou tou najlepšou cestou a po boku Jasminy suverénne vyhlasuje, že až teraz je to to pravé, speváčka je vo svojich vyhláseniach oveľa láskavejšia. Podľa mnohých je okatá prezentácia rapera s novou priateľkou len volanie ohrdnutého ega a jeho nepochopiteľné kroky, ako mazanie spoločných fotiek, donútili ostro zareagovať aj inak pokojnú popovú divu.

V poslednom rozhovore však konečne zmiernil tón aj Patrik, ktorý priznal, čo robil vo vzťahu s Darou zle a uznal, že pred Jasminou bola jeho hlavnou životnou náplňou len hudba a kariéra. Dara pár mesiacov po rozchode a mediálne prepieranom vzťahu Rytmusa a Jasminy otvorene vyrozprávala, ako zvláda odlúčenie ona aj malá Laura: “Extrémne si užívam slobodu. Fakt som to potrebovala. Vlastne ten posledný rok som veľmi hlboko v srdci cítila, že som na správnej ceste k tomu, aby sme to povedali nahlas, že to potrebujem, že to chcem. Jednoducho, že sa náš vzťah s Patrikom dostal do štádia, že každý musíme ísť svojou vlastnou cestou,” šokuje úprimnými slovami pre Plusku.

Dara však na druhej strane neskrýva, že jej je občas za Patrikom smutno a rovnako to cíti aj Laura, ktorej chýba raperova bláznivá povaha. Oznámiť svojej dcére koniec vzťahu však nebol pre speváčku problém: “Laura mala k Patrikovi taký normálny zdravý prístup. Patrik jej nikdy nenahradil otca. Ona si žije svoj pokojný detský život, ale spýtala sa občas na neho,” odhaľuje.

Na záver tiež dodáva, že medzi ňou a Rytmusom bol predsa len v čomsi obrovský rozdiel, ktorý sa stal jedným z problémov dvojice: “Ja si chcem svoje súkromie užívať stále na rozdiel od Patrika, ktorý sa chce v širokom meradle oň deliť. Aj to bol, dá sa povedať, problém medzi nami, pretože mne to prekáža. Spievam o tom aj v pesničke Dúha: „To, čo má patriť len nám, snažím sa pred svetom skryť”,” objasňuje Dara, ktorá si súkromné informácie pred verejnosťou chráni. Voči Patrikovi však za niektoré jeho čudné vyjadrenia hnev necíti a praje mu len šťastie: “Zažila som s ním krásny vzťah a to, čo je teraz, ako to on prezentuje, je jeho vec a mne je to jedno. Nič iné mu neprajem, len šťastie,” uzatvára tému.

Single speváčke robí najväčšiu radosť Laura

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram