Posledné dni sa strhlo šialenstvo okolo tehotenstva Jasminy Alagič a mnohí čakajú, ako na túto novinku zareaguje po búrlivom rozchode Rytmusova bývalka Dara Rolins. Tá na sociálnu sieť zavesila fotku, no hneď si od fanúšikov vyslúžila drsnú kritiku.

Po oznámení tehotenstva Jasminy sa na Slovensku spúšťa menší ošiaľ. Gratulácie od známych tvárí pribúdajú ako na profile tehotnej moderátorky, tak aj Rytmusa, ktorý je šťastím bez seba a neskrýva obrovské dojatie. Mnohí ale po nedávnych mediálnych prestrelkách s napätím očakávajú, ako na novinku zareaguje jeho bývalka Dara Rolins.

Speváčka už ale na svoj profil zavesila fotku, za ktorú si okamžite okrem obdivných slov vyslúžila aj drsnú kritiku. Na zábere totiž leží nahá v posteli so svojou dcérou Laurou a spokojne spia. Nahota v prítomnosti dieťaťa sa ale nepozdáva niekoľkým fanúšikom, ktorí spevácku ikonu zvozili: “Tá fotka sa mi vôbec nepáči, prečo ste holé?” ozýva sa jedna, no ďalší dokonca použil aj označenie “pedofilné”.

Speváčka ale zatiaľ na tieto reči nereagovala a radšej pridala na Instagram ďalšiu spokojnú foto, kde leží na posteli tentokrát sama, no k obrázku pripojila aj veľavravný symbol bozku. Komu ho Dara asi tak posiela?;)

Touto fotkou Dara pobúrila fanúšikov
Vzápätí pridala vysmiatu fotku, ku ktorej pripojila aj bozk a tri bodky…

Zdroj │ Foto: Instagram