Rozchod Dary a Rytmusa je aktuálne najprepieranejšiou témou slovenského šoubiznisu, no jedna vec ostávala až doteraz tabu. Dara ale konečne prezradila, prečo nemala počas 7-ročného vzťahu s raperom dieťa.

Rozchod Dary (45) s Rytmusom (41) prebehol už pred pár mesiacmi, no ako sa ukazuje, ani pre jedného z aktérov nebol jednoduchý a poriadne zabolel. Zvlášť potom, ako sa raper rýchlo vrhol do náručia exotickej Jasminy a hoci na láske nie je nič zlé, mnohí sa domnievajú, že by mal pri zverejňovaní fotiek a komentárov brať aspoň minimálny ohľad na svoju bývalku.

Dara je už podľa vlastných slov z najhoršieho vonku a je opäť šťastná po boku svojej rodiny a priateľov. Okolo jej osoby sa najnovšie objavujú aj špekulácie o tom, kto je záhadný muž, s ktorým ju nedávno údajne načapali v lese. Speváčka sa k chúlostivej téme nevyjadruje, zato sa rozhodla pre časopis Rytmus života opäť otvoriť bolestivú tému “Rytmus” a prezradila, prečo spolu nikdy nemali dieťa.

Podľa slov ikonickej blondínky, ktorá má krásnu Lolu s bývalým priateľom Matějom Homolom, spočiatku veľmi túžila po ďalšom prírastku práve so známym raperom. Po rokoch sa ale jej názor začal z nejakého dôvodu meniť a od romantických plánov upustila. Napokon dozrela k záveru, že dieťa s Rytmusom mať ani nechce. Vyzerá to ale tak, že všetko je dnes ako má byť a obaja, z kedysi zamilovanej dvojice, nájdu svoje šťastie v náručí nového partnera.

Dara chcela kedysi dieťa s Rytmusom
Dnes je šťastná po boku Loly a kamarátov
Šušká sa, že Jasmina je tehotná s Rytmusom

Zdroj: Rytmus života │ Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.