Pre Daru bol tohtoročný 8. október zrejme poriadnou ranou pod pás. Potom, čo zverejnila Rytmusovi svoje vyznanie, že na ich vzťah nikdy nezabudne, jej raper romantické slová oplatil spŕškou kritiky a pripojil fotku s Jasminou. Na povrch ale vyplávalo, že speváčka si zaflirtovala so známym Čechom, ktorý sa netají citmi!

Otvorená vojna medzi bývalými partnermi sa spustila dátumom 8. október, ktorý v podobe Rytmusovej pesničky raper zmazal zo svojho YouTube kanálu. Dary sa tento krok veľmi dotkol a na vysvetlenie svojho pohľadu na vec si vybrala práve dátum ich teoretického 8. výročia, ktorého sa už ale nedočkali. V emotívnom komentári vysvetlila, že tento deň bude mať pre ňu vždy špeciálny význam a nechce zabudnúť na pocity, ktoré ju vtedy sprevádzali.

Rytmusa ale jej slová vytočili natoľko, že speváčke venoval drsné slová o tom, ako má nechať jeho aj Jasminu na pokoji a starať sa o svoje šťastie. Nezabudol jej pripomenúť ani to, že ak by mala frajera, neriešila by vzťah svojho byvalého. Zdá sa ale, že Dara sa novému vzťahu vôbec nebráni a na akcii známej kozmetickej firmy, kde sa speváčka stala tvárou nového parfumu, si mala podľa informácii portálu Extra zaflirtovať s fešným českým moderátorom Petrom Vagnerom.

Na akcii sa speváčka k Vagnerovi naozaj mala a večer v jeho prítomnosti si doslova užívala. Moderátor sa ani nesnaží tajiť svoje city a narovinu prezradil, čo je medzi ním a Darou: “Nebudem tajiť, že medzi mnou a Darou sú vzájomné sympatie. Poznáme sa dlho a sme kamaráti,” doplnil hneď Petr. Slová o vzťahu síce odmietol, ale údajne sa z jeho hlasu dalo ľahko vyčítať, že mu náklonnosť krásnej speváčky rozhodne nie je nepríjemná.

Český moderátor Vagner priznal vzájomné sympatie s Darou

Zdroj: extra.cz │ Foto: Facebook, Instagram