Dara Rolins sa po rozchode s Rytmusom pravidelne vyjadrovala v médiách, pričom raper uštredril bývalke aj pár ostrých statusov na sociálnej sieti. Najnovšie sa odhodlala speváčka odtajniť súkromné informácie o tom, ako sa s Jasmininým manželom pokúšali o dieťa.

Rozchod Dary a Rytmusa pomaly upadol do zabudnutia a raper dnes žije svoj sen po boku Jasminy Alagič a malého Sanela. Blonďavá speváčka sa však v nedávnom rozhovore pre český Expres rozrozprávala o období, kedy s Rytmusom uvažovali aj o spoločnom potomkovi.

S mojím EX sme mali počas jedného obdobia pocit, že by sme možno aj spoločné dieťa chceli, aj dokonca sme sa o to chvíľku pokúšali, ale ako sme boli rozlietaní, tak napokon je to všetko tak, ako má byť,“ vyzradila nečakane Dara. Ak by sa počas krátkeho obdobia pokusov počatie úspešne podarilo, možno by život obidvoch vyzeral dnes inak.

Speváčka však napokon uviedla, že sa rýchlo zmierila s tým, že bábätko mať spolu nebudú. Dnes je už podľa svojich slov navyše šťastná, že veci sú práve tak, ako sú. „Som šťastná, že má dieťa s niekým iným a ja som šťastná, že mám dieťa s tým, kým mám,“ dodáva na rovinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: IG/dararolins_vermi, rytmusking