Celebritná ikona Dara Rolins oslávi už 7. decembra svoje 48. narodeniny, avšak krivkami aj celkovým výzorom konkuruje väčšej časti mladšej ženskej populácie. Jej vypracovaná postava a udržiavaná tvár v spojení s tanečnými výkonmi na koncertoch či pred objektívmi kamier v štúdiu zdôrazňujú, že vek je skutočne iba nepodstatné číslo.

Dara Rolins je ženou mnohých tvárí. Kým si vo svojom súkromnom živote dlhodobo pestuje blond farbu a bežný zostrih, na javiskách či pred fotoaparátmi pózuje v mnohých alternatívnych podobách. Vo väčšine prípadov siaha aj po extravagantných kúskoch oblečenia, na ktoré by sa mnohé ženy nikdy neodvážili.

Speváčka sa pred objektív prestížneho časopisu Voque postavila s excentrickým outfitom, a to doslova od hlavy až po päty. Nielenže jej hlavu zdobí prísna čierna parochňa, ale aj kostým, v ktorom pózuje, je štandardu na míle vzdialený. Dara je však s fotografiami stotožnená a v duchu osobnej slobody napísala k snímkam aj popis.

„Kým chceš buď! Moje premeny sú súčasťou mojej profesie aj povahy. A ako spievam v ďalšej zo svojich pesničiek: ‚Poďme si robiť, čo chceme, nikomu tým neubližujeme! Som totiž dúha, farebná dúha- jediná, neexistuje druhá…‘ Nooo, pre toho pravého- vždy „jediná“, ale INAK nás je viac, celé zástupy dúúúh,“ napísala nestarnúca diva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara s čiernou parochňou

Zdroj | Foto: IG/ lucianbor, dararolins_vermi, petkaficka, jpgaultierofficial