Speváčka Dara Rolins (46) priznala, že stále spomína na bolestivú stratu, ktorú zažila v septembri 2016. Smútok v srdci prežíva aj dnes a nedokáže zabudnúť na udalosť, ktorá jej zobrala najbližšiu priateľku.

Dara Rolins sa niekoľko mesiacov spamätávala z bolestivého rozchodu s Rytmusom, a hoci tvrdila, že je všetko v poriadku, jej slová hovorili o niečom inom. Odvtedy však ubehlo veľa času a dnes je speváčka opäť vyrovnaná.

V tento deň sa ale rozhodla podeliť s fanúšikmi o obrovský smútok, ktorý prežíva. Na jeseň v roku 2016 totiž prišla kvôli rakovine o svoju najlepšiu kamarátku Evu Skallovú, ktorá odišla do neba vo veku 36 rokov. Na pohreb vtedy blondínka ešte v doprovode Rytmusa dorazila medzi poslednými, no plánovala na Evu spomínať len s úsmevom.

Speváčka, ktorej sa nedávno „podarilo“ zaobstarať si nepríjemnú zlomeninu, zverejnila na sociálnej sieti dojímavý záber s usmiatou kamarátkou, ku ktorej pripojila aj slová plné lásky: „Dnes by mala narodeniny 🖤… Myslím na teba, Evička moja. Posielame s Lol pusu do neba,“ napísala so smútkom Dara, ktorá sa zrejme so stratou blízkeho človeka nikdy nezmieri.

Zdroj │ Foto: Instagram