O speváčke Dare Rolins (45) sa v poslednom období stále častejšie pošepkáva v súvislosti s novým chlapom aj vzťahom. Blondínka sa po týždňoch mlčania rozhodla vyjsť s farbou von a prezradila pravdu. 

Dara Rolins je od rozchodu s Rytmusom neustále pod drobnohľadom a každý očakáva, kedy konečne predstaví svojho nového partnera alebo aspoň známosť. Speváčka ale doposiaľ zaryto mlčala, hoci už bola spájaná so športovocom Davidom Meszárošom a nedávno aj s mladíkom Rasťom, s ktorým sa odfotila v tesnom objatí.

Dara ale zatiaľ popiera akékoľvek vzťahy, ktoré by bola ochotná zverejniť. V Teleráne ju trochu vyspovedali a po otázke ohľadom návštev u nej doma a šumov okolo nového priateľa, odpovedala Dara jednoznačne: „Ja som prekvapená, z čoho vznikli tieto fámy. Ale v podstate nie. A aj keby také niečo bolo vo vzduchu, budem to robiť menej okato, aby to zo začiatku zostalo pre mňa. Ja sa nerada delím o tieto veci,“ priznáva.

Napokon odhalila aj to, ako by to vyzeralo, keby si predsa len nového partnera nájde: „Ja to mám proste ináč a vždycky som s tým mala trošku problém aj v minulých vzťahoch, že čo má patriť len nám, snažím sa pred svetom skryť. Viem, že nie všetko sa dá skryť, ale aspoň tie najintímnešie momenty chcem prežiť len vo dvojici. Nebudem ani zatĺkať, ale nikto taký zatiaľ nie je,“ uzatvára tému. Z jej slov je tak jasné, že o svoju novú lásku sa s fanúšikmi podelí, no až keď si bude istá, že je ten správny čas. Nedá sa však prehliadnuť ani poznámka o tom, že sa so svojím milým nebude prezentovať tak okato, ako to momentálne robí jej dnes už bývalý partner.

Zdroj: YouTube, TV Markíza │ Foto: Instagram