Dara Rolins (46) sa po dlhšej odmlke rozhodla opäť prehovoriť o vzťahu s raperom Rytmusom. Aj keď sa pôvodne rozišli ako dobrí kamaráti, teraz je, zdá sa, všetko inak a speváčka odhalila smutnú pravdu.

Dara a Rytmus (41) sa pred pár mesiacmi rozišli ako dobrí kamaráti a navzájom sa o sebe  vyjadrovali len v superlatívoch. Všetko sa ale zmenilo, keď sa dal raper dokopy s Jasminou (29) a na sociálnej sieti začal zverejňovať slová lásky o pocitoch, aké ešte údajne nezažil. Niektoré vyjadrenia sa speváčky dotkli a odkazy na seba nenechali dlho čakať.

Všetko vyvrcholilo 8. októbra, keď na „výročie“ dvojice zverejnila Dara dojímavé vyznanie, na ktoré Patrik zareagoval slovami, aby si našla priateľa a nechala ho s Jasminou žiť svoju lásku. V tomto bode sa ich vzťah zrejme nadobro prehupol do celkom inej než kamarátskej roviny a sympatie značne ochladli. Dara poslala bývalému drsný odkaz a rodák z Piešťan začal okolo seba chŕliť lávu na adresu známych tvárí či médii, ktoré ho naštvali po klamlivom vyjadrení o Jasminiom tehotenstve.

To, že medzi Darou a Rytmusom to ani dnes vôbec nie je ideálne, potvrdila aj ona sama v rozhovore pre Top Star na českej Prime: „Aj keď som si myslela, že zostaneme dosť dobrými priateľmi, pretože tak sme sa aj rozišli, náš vzťah je teraz na bode mrazu. Je to stav, ktorý prirodzene nastal. Nijak ma to netrápi. Chcem si v sebe uchovať to dobré. V srdci aj v pamäti. Sú veci, ku ktorým sa človek nemá vracať. Myslím, že na oboch stranách sa nám uľavilo. Mne teda rozhodne, pretože som cítila už dlhodobo, že to nie je úplne ono,“ potvrdila Rolins to, čo viselo vo vzduchu. Ktovie, či na jej úprimnosť zareaguje nejako aj Rytmus?

Dara priznala, že vzťah s Rytmusom je na bode mrazu
Speváčka sa ale netají tým, že jej rozchodom odľahlo

Zdroj: TV Prima | Foto: Instagram