Dara Rolins, ktorá patrí medzi najväčšie ikony slovenského šoubiznisu, sa pred kamery prvýkrát postavila ešte ako malé dievčatko, pričom jej sláva rástla každým dňom. Zo strany fanúšikov sa tak stala milovanou i nenávidenou, no jeden z nich je však natoľko vytrvalý, že situácia sa môže veľmi ľahko zvrtnúť.

Obľúbená speváčka je dlhé roky pod drobnohľadom médií i tisícok fanúšikov, ktorí radi sledujú jej život nielen na sociálnej sieti. Dara sa tak mnohokrát dostane do nemilosti závistlivých ľudí. Na tvrdú kritiku je takpovediac už aj zvyknutá, pričom nemá problém verejne priznať svoju chybu.

Komentáre tohto fanúšika však začínajú hraničiť so skutočnosťou nenávisťou. Jeho príspevky sú plné urážok a hrozivých vyhrážok. ,,Jediné, čo pre to viem aktuálne v tento moment urobiť ja sama, je ignorovať ho. A to isté, moji milí, doporučujem aj vám,“ zareagovala na vytrvalca, ktorý sa jej snaží otráviť takmer každý deň.

Priaznivci známej blondínky sa však domnievajú, že agresívne vyhrážky by Rolins rozhodne nemala brať na ľahkú váhu. ,,Bože, prečo nevoláte políciu? On píše “zabijem ťa“, “vypálim ti dom“. Na čo čakáte? To nie je sranda,“ napísala jedna z komentujúcich dám, pričom jej názor zdieľali desiatky ľudí. Po tom, ako bola na profile speváčky niekoľkokrát spomenutá polícia, neznámy muž svoje príspevky vymazal.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, YouTube