Krásna, úspešná a talentovaná speváčka je na slovenskej hudobnej scéne už poriadne veľa rokov a právom sa zaraďuje medzi našu popovú divu. Okrem toho sa môže popýšiť dokonalým vzhľadom, ktorý z nej robí stále mladicu. Ako sa vraví, vek je len číslo a u Dary to platí dvojnásobne.

Dara Rolins sa narodila 7. decembra 1972 v Bratislave a svoju prvú dosku nahrala už ako deväťročná. V hitparádach zabodovala ako dvanásťročná, kedy naspievala duet s Karlom Gottom, Zvonky šťastia.

Dara sa spevu neprestala venovať ani neskôr a stále má pre svojich fanúšikov pripravené nové a nové skladby, ktoré žnú jeden úspech za druhým. Niet preto divu, že patrí medzi jednu z našich najobľúbenejších speváčok.

Okrem hudby je dnes už 44-ročná speváčka stále aktívna aj na sociálnych sieťach, kde je neustále v kontakte so svojimi fanúšikmi a výnimku neurobila ani vo svoj sviatočný deň. „Som dnes o rok staršia, u nás žien sa hovori „krajšia“. Nedá sa odpísať vám všetkým a preto tým, čo mi už popriali a tým, čo sa chystajú, z celého srdca ďakujem aspoň takto. Pridávam virtuálnu pusu z mojej postele,“ napísala Dara na svoj Instagram. My sa taktiež pripájame a Dare želáme všetko najlepšie.

Zdroj / Foto: Instagram