Po tom, ako vlnami šoubiznisu otriasol rozchod obľúbenej speváčky Dary Rolins a rapera Rytmusa, fanúšikovia boli presvedčení, že sympatická blondínka dlho sama nezostane. Predsa len, je krásna, úspešná, vždy pozitívne naladená a určite má čo ponúknuť mužovi, ktorý by chcel byť raz po jej boku.

Aj napriek tomu, že mnohí fanúšikovia Dare vyčítajú, že na sociálnej sieti iba hrá, že je skutočne šťastná, ona si svoju slobodu užíva plnými dúškami. Brázdi Slovensko aj Českú republiku, kde má vystúpenie za vystúpením a voľný čas venuje predovšetkým svojej dcérke Lole. Na jednej z jej posledných akcií však došlo k zlomovému okamihu.

Samotná Rolins priznala, že toto sa jej zatiaľ nestalo a o svoje nadšenie sa podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti. ,,Prišla sa len vyfotiť. Už vtedy bola dojatá. Vraj ma miluje. A potom to prišlo. Kľakol si a požiadal ju o ruku. Tak toto sme tu ešte nemali! A jeho milujem tiež- opakovala cez slzy dojatia. Gratulujeme, hrdličy. PS: Povedala áno,“ napísala speváčka k fotkám, na ktorých sa priamo pred ňou zasnúbila jej verná fanúšička.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, Facebook